09.01.2020

Максим Бритков ознайомився з роботою центральної районної бібліотеки та районної дитячої бібліотеки.

З роботою центральної районної бібліотеки та районної дитячої бібліотеки сьогодні, 09 січня 2020 року, ознайомився голова районної державної адміністрації Максим Бритков. 
Максим Сергійович поцікавився станом відвідуваності бібліотеки, категорією користувачів, поповненням бібліотечного фонду. 
Досить приємне враження склалося після ознайомлення з дитячою бібліотекою, де проведено сучасний капітальний ремонт, закуплено нові меблі, комп’ютери, які підключені до мережі Інтернет.
У супроводі начальника Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Валентина Мунтяна та провідного інспектора Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Євгена Мазуряна провели обстеження дотримання правил пожежної безпеки у закладах, виконання заходів з пожежної безпеки та забезпечення закладів первинними засобами пожежогасіння.
Загалом, очільник району залишився задоволеним від побаченого та наголосив, що потрібно працювати і дальше в цьому напрямку, щоб бібліотечні заклади мали сучасний, ошатний вигляд.
«Заклади культури, у тому числі бібліотеки – це той осередок, де людина духовно збагачується, розвиває свої таланти, культурно відпочиває і розважається. Тож, напевне, кожному приємно завітати до впорядкованого, сучасного закладу культури», - резюмував Максим Бритков.