14.03.2019

Легалізації заробітної плати і зайнятості населення – першочергову увагу.

В районній державній адміністрації продовжується робота з пошуку додаткових надходжень до бюджету, а також щодо дотримання законодавства про працю в питаннях легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати у розрізі середньогалузевого показника по області. Саме з цією метою під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Гаджи Магдієва відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

  На засідання було запрошено керівників сільськогосподарських підприємств, підприємств роздрібної торгівлі, транспорту та житлово-комунального підприємства. Головуючий поінформував присутніх про те, що на виконання рішення комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати облдержадміністрації, в Ананьївському районі посилено роботу з суб’єктами господарювання щодо підвищення рівня заробітної плати на підприємствах району, а також з пошуку додаткових надходжень до бюджету.

В чергове звернув увагу на те, що одержання заробітної плати своєчасно та в розмірах, не нижче ніж мінімальний, є, насамперед,  запорукою підвищення рівня соціальної захищеності громадян та забезпечення фінансових надходжень до бюджету.

Запрошені керівники підприємств в цілому погодились з пропозиціями голови та членів робочої групи та зазначили, що ними будуть винайдені резерви збільшення рівня заробітної плати.

В результаті обговорення було прийнято рішення продовжити спільну роботу у даному напрямку, скоординувавши зусилля структурних підрозділів районної державної адміністрації,  Ананьївської державної податкової інспекції Подільського управління ГУ ДФС України в Одеській області, Ананьївський сектор обслуговування громадян Любашівського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Одеської області,  головного державного інспектора праці Головного управління Держпраці в Одеській області.