14.06.2018

Команда Арцизького району перемогла у фіналі обласного етапу патріотичних змагань «Джура»

Команда Арцизького району перемогла у фіналі обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура». Урочисте нагородження переможців пройшло в Аккерманській фортеці. У змаганнях взяли участь 34 команди з різних куточків регіону. На заході також були присутні заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, батьки учасників, вчителі, військовослужбовці та представники громадськості.

«Держава потребує людей, які готові стати на їі захист. Не тому, що так їм наказали, а за покликом серця. І я пишаюся тим, що у нас в Одеській області, в нашій державі, є такі сини та доньки. Я сподіваюся, що ви не лише азартно змагалися, але й цікаво провели ці декілька днів, спілкуючись один з одним, та знайшли нових друзів. І, звичайно, я хочу щиро привітати переможців!», — зазначив Сергій Колебошин.

Перше місце посів рій «Соколи» Арцизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Юнаки та дівчата продемонстрували глибокі знання з історії України, блискучі навички з тактичної медицини, чудову фізичну підготовку, влучну стрільбу з пневматичної зброї та вдале подолання смуги перешкод.

Зазначимо, «Джура» — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Вона є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, а також засобом формування патріотичної свідомості.