14.08.2019

Керівництво та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації.

13 серпня 2019 року, голова районної державної адміністрації Ганна Карпова разом з першим заступником голови райдержадміністрації, головним спеціалістом з питань охорони здоров’я райдержадміністрації, виконувачем обов’язків головного лікаря КНП «Ананьївський РЦПМСД», начальником відділу освіти райдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації, на порядок денний якої було винесено наступні питання:

1. Про хід виконання урядової програми «Доступні ліки».

2. Про хід підготовки закладів освіти до початку нового навчального року та стан використання освітньої субвенції на матеріально-технічне оснащення, закупівлю меблів та іншого необхідного обладнання з метою створення нового освітнього простору.

По завершенні селекторної наради, голова районної державної адміністрації Ганна Карпова дала ряд доручень, у тому числі тримати на постійному контролі питання максимального охоплення жителів району,  які живуть з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою, цукровим діабетом II типу, до забезпечення ліками відповідно до урядової програми «Доступні ліки».  

Також, тримати на постійному контролі та сприяти ходу підготовки закладів освіти району до початку нового навчального року, а також вжити заходів з використання освітньої субвенції на матеріально-технічне оснащення, закупівлю меблів та іншого необхідного обладнання.