13.08.2019

Ходу підготовки до роботи в осінньо-зимовий період – особливу увагу.

Сьогодні на часі хід підготовки об’єктів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

З метою вивчення стану готовності закладів соціальної сфери до роботи під час опалювального сезону та на виконання рекомендацій і доручень Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності обласної державної адміністрації, які було дано під час засідання регіонального оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери області до роботи в зимових умовах 2019-2020 років, в райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Ганни Карпової відбулось розширене засідання районного оперативного  штабу.

Як поінформував завідуючий сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Андрій Гладкий дошкільні навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, житловий фонд комунальної власності, житловий фонд ОСББ та житловий фонд громадської (колективної) власності 100%  готові до роботи в осінньо-зимовий період. Запас палива на початок опалювального сезону по освіті складає 321,9 тонн. На даний час підготовлено тендерну документацію для проведення відкритих торгів на закупівлю твердого палива в кількості 300 тонн по відділу освіти. Цієї кількості вугілля повинно вистачити на опалення загальноосвітніх закладів середньої освіти району.

Детальну інформацію щодо готовності об’єктів житлово-комунального господарства надав Ананьївський міський голова Павло Маковецький. Зокрема, наголосив на необхідності проведення спільних заходів з роз’яснення жителям багатоквартирних будинків вимог чинного законодавства у частині необхідності створення ОСББ та заключення у подальшому договорів на постачання природного газу, електроенергії та водопостачання.

Про стан закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період поінформували головний лікар КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолій Койчев та виконуючий обов’язки головного лікаря КЗ «Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Куліш, які крім того зазначили, що в закладах охорони здоров’я проведено поточні ремонти.

Про готовність закладів культури району доповіла головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Надія Барова.

Заслухавши інформації голова райдержадміністрації Ганна Карпова доручила тримати дані питання на особистому контролі. Вжити термінових заходів щодо проведення зустрічей з жителями багатоквартирних будинків з питань роз’яснення вимог щодо створення ОСББ та заключення договорів на постачання природного газу, електроенергії та водопостачання.