17.02.2020

Голова районної державної адміністрації Максим Бритков побував в КНП «Ананьївська центральна районна лікарня».

   Сьогодні, 17 лютого 2020 року, голова районної державної адміністрації Максим Бритков, у супроводі головного лікаря КНП «Ананьївська центральна районна лікарня» Анатолія Койчева, ознайомився зі станом приміщень відділень районної лікарні. Зокрема, побував в Інфекційному відділенні, яке справді потребує термінового ремонту. За словами головного лікаря та завідуючої відділенням Раїси Савалюк, протягом останніх років, силами медперсоналу, проводились поточні ремонти, але цього не достатньо. Адже саме приміщення необхідно капітально відремонтувати. Через брак коштів такі роботи не виконувались. Вислухавши уважно керівництво та медперсонал, а також поспілкувавшись з пацієнтами відділення, Максим Сергійович пообіцяв своє сприяння у тому, щоб найближчим часом винайти кошти в районному бюджеті, а також звернутися за допомогою до спонсорів та до депутатського корпусу обласної ради, для проведення ремонтних робіт у даному вкрай важливому відділенні лікарні.

Досить приємне враження залишається після відвідування Стоматологічного відділення. Протягом багатьох років стоматологічне відділення було розташоване у старому приміщенні, яке потребувало капітального ремонту. Детально вивчивши дане питання було прийнято рішення перевести стоматологічне відділення до іншого приміщення. Завдяки клопотанню районної державної адміністрації та за сприяння депутата обласної ради Володимира Щербини, а також депутатів районної ради було виділено кошти з обласного та районного бюджету (співфінансування) та капітально відремонтовано частину приміщення хірургічного відділення, в якому і працює сьогодні відділення.

Попри ряд проблемних питань, в лікарні запроваджуються новітні технології. Зокрема, звернувшись до приймально-діагностичного відділення хворий буде повністю обстежений та одразу проконсультований спеціалістами з обласної лікарні. Так, в частині приміщення, яке раніше належало до хірургічного відділення, повністю завершено капітальний ремонт та вже поточного тижня буде встановлено новий цифровий рентгенологічний апарат на два робочих місця.

Кошти на проведення ремонтних робіт виділено з районного бюджету, а обладнання придбано за кошти обласного бюджету.

Зазначимо, що відповідні рентгенапарати надано лише лікувальним закладам п’яти районів області, у тому числі КНП «Ананьївська центральна районна лікарня».

«Ми дуже вдячні керівництву обласної державної адміністрації, депутатському корпусу обласної ради, нинішньому керівництву райдержадміністрації та районної ради, особлива подяка Департаменту охорони здоров’я та директору Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Олені Теряєвій за сприяння у придбанні такого важливого медичного устаткування» - зазначив головний лікар КНП «Ананьївська ЦРЛ» Анатолій Койчев.