18.02.2020

Голова райдержадміністрації Максим Бритков ознайомився з роботою пожежної частини.

Сьогодні, 18 лютого 2020 року, голова районної державної адміністрації Максим Бритков разом з першим заступником голови райдержадміністрації Гаджи Магдієвим з робочим візитом побували в 10 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області. Разом з начальником Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Валентином Мунтяном оглянули приміщення та познайомились з особовим складом, який цього дня ніс службу. Приємно вразила посадовців чистота і порядок приміщень та мобільна готовність персоналу виїхати на ліквідацію пожежі чи іншого стихійного лиха. Не без гордості Валентин Валентинович розповів, що приміщення пожежної частини вдалося привести до гарного стану. Несподіваною родзинкою для гостей стали куточок історичної пам’яті, де в наявності є ряд предметів з минулого пожежної частини, та куточок декоративно-прикладного мистецтва. Далі відбулось ознайомлення з роботою диспетчерської, оглянули залу та кімнату для роботи з особовим складом, столову, кімнату психологічного розвантаження, кімнату для відпочинку бійців. Оглянули пожежні машини у гаражі частини та інші приміщення.
Під час наради з керівниками силових структур району, яку провів голова райдержадміністрації, серед іншого начальник Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Валентин Мунтян висловив прохання посприяти у матеріально-технічному забезпеченні пожежної частини. Зважаючи на це, голова районної державної адміністрації Максим Бритков мав робочу зустріч з начальником Головного управління ДСНС України в Одеській області Вадимом Шулюком, підсумком якої стало виділення частині 500 л бензину, 200 л піноутворювача та 15 рукавів напірних пожежних.
На завершення візиту голова райдержадміністрації Максим Бритков відзначив добру організацію господарства пожежної частини та побажав успіхів у несенні служби.