04.09.2019

До уваги керівників та працівників підприємств, установ та організацій! Надаємо інформацію про програму залучення німецької експертної підтримки Служба Старших Експертів (Senior Experten Service).

Особливість програми полягає в тому, що фахівці-носії багаторічного досвіду, які є старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу на громадських засадах інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим.
Сфери діяльності, в яких працюють фахівці програми SES, це галузі: промисловості, с/г, торгівлі, будівництва, транспорту, зв'язку, банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров'я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.
Служба Старших Експертів об'єднує понад 12 тис. фахівців із різних галузей. За період роботи програми у світі було реалізовано понад 40 тис. проектів.
Хто може подавати заявки на участь у програмі SES? Підприємства, установи та організації різних форм власності; фізичні особи-підприємці; навчальні заклади (вузи, коледжі, ПТУ, школи та ін.); органи місцевого самоврядування (заохочуються заявки від ОТГ); медичні заклади; заклади культури та мистецтва; НУО та фонди, тощо (перелік є відкритим).
У 2017-2019 р.р. старші експерти програми SES працювали у наступних компаніях, установах та організаціях: Агенція регіонального розвитку Житомирської області, компанія "Fortress" (займається виготовленням будинків зі зрубу, м.Житомир), логістичні компанії ТОВ СЕМ КРАФТ" (м.Житомир) та ТОВ "Акріс Логістік" (м.Житомир), НВП "Теплобак" (м.Тернопіль), КУ "Агенція розвитку Мелітополя" Мелітопольської мічської ради, громадська організація "Берегиня Полісся" (організація працює у галузі іпотерапії, м.Житомир), Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, Бахмацьке комунально-виробниче підприємство "Комунальник" (м.Бахмач. Чернігівська область) та ін.
За детальною інформацією щодо участі у програмі звертатися до Жанни Соловйової, 0972943753, e-mail:mgo.sformat@gmail.com 
За потреби фахівці НУО "Сучасний формат" готові приїхати та провести презентацію програми.