09.09.2019

Чергове засідання апаратної наради відбулось в райдержадміністрації.

09 вересня 2019 року, в райдержадміністрації відбулось чергове засідання апаратної наради, яке провела голова районної державної адміністрації Ганна Карпова, у роботі якої взяв участь голова районної ради Микола Балан.

На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1. Про результати перевірки готовності органів управління та сил реагування цивільного захисту на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Доповідач: Новацька Л.Л., головний спеціаліст з питань цивільного захисту райдержадміністрації

2. Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом 02-06 вересня 2019 року.

Доповідач: Самсонова Л.А., начальник відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації

  1. Різне.

Заслухавши інформацію по першому питанню головуюча доручила фахівцю продовжити роботу щодо заключення договорів з підприємствами, установами та організаціями щодо залучення наявної техніки для розчистки доріг у зимовий період.

Також, доручено тримати на постійному контролі питання забезпечення в районі запасу пісчано-сольової суміші для підсипання доріг взимку.

Далі на нараді, у робочому порядку, були обговорені питання ведення веб-сторінки райдержадміністрації, проведення комплексу осінніх польових робіт та стану розрахунків за здані в оренду земельні часки (паї).

На завершення апаратної наради, до присутніх звернувся голова районної ради Микола Балан, зокрема наголосивши на тому, що він як і раніше вважає - гілки влади в районі повинні працювати спільно на благо людей та на благо розвитку Ананьївщини. Зазначив, що голоси, які депутати віддали на сесії районної ради, несуть у собі великий аванс довіри до нього та накладають велику відповідальність.  

Звернув увагу на те, що увесь час, який минув, постійно спілкувався з жителями міста та району, знав про їх проблеми та сподівання. Саме тому сьогодні необхідно зупинити протистояння гілок влади, активізувати роботу депутатського корпусу і спрямувати свої зусилля на благо людей. А, також, зважаючи на те, що 1 січня 2020 року Кабінетом Міністрів України буде прийнято вольове рішення щодо створення громади – наше спільне завдання утримати району у цілісності та домогтися утворення однієї громади.