11.02.2019

Чергова апаратна нарада відбулась в районній державній адміністрації.

11 лютого 2019 року в райдержадміністрації відбулась чергова апаратна нарада, на порядок денний якої було винесено наступні питання:  

1. Про організацію та проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Доповідач: Тимченко Т.М., начальник відділу культури райдержадміністрації

2. Про реалізацію державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування.

Доповідач: Рибачук Т.М., начальник Ананьївського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

3. Про підсумки роботи управління Державної казначейської служби України в Ананьївському районі Одеської області за 2018 рік.

Доповідач: Оріщенко В.І., заступник начальника управління Державної казначейської служби України в Ананьївському районі Одеської області

4. Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом 04-08 лютого 2019 року.

Доповідач: Самсонова Л.А., начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації

Так, з метою організації на достойному рівні заходів з відзначення 30-річчя виведення військ з РАфганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Ананьївському районі заплановано проведення ряду тематичних та меморіальних заходів в навчальних закладах та закладах культури району. Зокрема, безпосередньо 15 лютого 2019 року, в м.Ананьєві біля пам’ятника загиблим воїнам-афганцям відбудуться урочистості із вшанування воїнів-афганців. Цього ж дня в Актовій залі Ананьївського аграно-економічного коледжу Уманського національного інституту виноградарства і садівництва відбудеться відповідний тематичний захід.

 

За інформацією начальника Ананьївського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Тетяни Рибачук, основними завданнями Фонду є реалізація державної політики у сфері соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг та ін..

По Ананьївському відділенню за 2018 рік профінансовано виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною) на суму 4,7 млн. грн..

Допомога по вагітності та пологам – профінансовано більше 2 млн. грн..

Допомога на поховання – профінансовано на суму 53 тис. грн..

Оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу, після перенесених захворювань і травм – профінансовано на суму 375 тис. грн..

Зупинилася на змінах, які відбулися щодо надання матеріального забезпечення, а також поінформувала про відшкодовані кошти по видах страхових виплат та соціальних послуг від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

 

За інформацією заступника начальника управління Державної казначейської служби України в Ананьївському районі Одеської області Вікторії Оріщенко, за 2018 рік до Державного бюджету по району надійшло 52 042,3 тис. грн.. у тому числі до загального фонду 51 128,4 тис. грн., до спеціального фонду – 913,7 тис. грн..

У 2018 році всі платіжні доручення розпорядників, одержувачів коштів та інших клієнтів виконані вчасно та в повному обсязі.

На обслуговуванні в управлінні у 2018 році перебувало 56 установ, з 38 з яких укладено договори по системі дистанційного обслуговування, що складає 68%.