10.09.2018

Чергова апаратна нарада в районній державній адміністрації

На початку чергової апаратної наради, яка відбулась в райдержадміністрації 10 вересня 2018 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Валерія Крижана про роботу позашкільних закладів освіти доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Колойденко. За інформацією посадовця в районі функціонують два заклади позашкільної освіти: районний центр позашкільної освіти та виховання та дитячо-юнацька спортивна школа. В районному центрі позашкільної освіти та виховання працює 85 гуртків, в яких навчаються 1275 вихованців, що становить 54% від загальної кількості дітей шкільного віку. Педагогічний колектив складають 25 керівників гуртків. Серед пріоритетних напрямків позашкільної освіти на сучасному етапі є робота з обдарованою молоддю, яка постійно приймає участь у районних та обласних конкурсах, змаганнях, виставках, фестивалях і досягає високих результатів. Районний центр позашкільної освіти та виховання неодноразово був нагороджений грамотами та дипломами І та ІІ ступенів Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за активну участь у виставках та високий рівень представлених робіт. Велика увага також приділяється екологічному вихованню дітей, у закладі працює 8 гуртків еколого-натуралістичного напрямку. Для створення сприятливого психологічного клімату серед учасників освітнього процесу у закладі проводять масові виховні та розважальні заходи.

Як зазначив доповідач, Ананьївська районна дитячо-юнацька спортивна школа  - заклад позашкільної освіти, що здійснює спортивну підготовку дітей та підлітків в обраному ними виді спорту. У закладі працює 19 груп, в яких займаються 359 дітей з різних видів спорту. З дітьми працюють 11 тренерів-викладачів, які мають фахову вищу освіту. Вихованці та тренери закладу постійно беруть активну участь у всіх районних та обласних заходах та досягають високих результатів.

Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом 03-07 вересня 2018 року доповіла начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Самсонова.