11.06.2018

Чергова апаратна нарада в районній державній адміністрації

Під час чергової апаратної наради в райдержадміністрації, яка відбулась під головуванням виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Ганни Карпової, про підсумки проведення заходів щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Ананьївському районі поінформував начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслав Платонов. Посадовець детально зупинився на проведених заходах, а також висловив побажання більш тісніше долучитися до їх проведення у майбутньому працівників районного Будинку культури.

Про відзначення Дня Конституції України в Ананьївському районі доповіла начальник відділу культури райдержадміністрації Тетяна Тимченко. За інформацією доповідача, з метою відзначення 22-ї річниці Конституції України, враховуючи визначну роль Основного Закону України у розбудові правової демократичної держави, в Ананьївському районі заплановано проведення ряду заходів у закладах освіти та культури району.

В рамках запланованих заходів, за участю представників ІГС та громадськості міста і району відбудеться засідання «Круглого столу» на тему «Україна – правова, демократична, вільна держава».

Також, 27 червня відбудуться урочисті збори громадськості міста та району, а також святкові народні масові гуляння.

Також, про роботу з документами в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації протягом травня 2018  року доповів керівник апарату райдержадміністрації Валерій Крижан.

По завершенні розгляду питань порядку денного, головуюча поінформувала присутніх про проведену минулого тижня в облдержадміністрації колегію. Наголосила на тому, що основним завданням залишається питання збільшення надходжень до бюджету, у тому числі за рахунок збільшення орендної плати за земельні частки (паї).

Зупинилася, також, на рейтингових показниках діяльності райдержадміністрації.

Крім того, розглянули питання ходу підготовки до жнив, реформування служби зайнятості та стану підписання населенням декларацій з лікарями загальної практики сімейної медицини.